Montuojame vaizdo sistemas profesionaliai, kokybiškai ir greitai. Siūlome vaizdo sistemų sprendimus verslams ir privatiems klientams. Visiems, kurie nori jaustis saugūs kiekvieną dieną.

Turime viską, ko jums reikia!

Nuo produkto iki vaizdo kameros montavimo.

Užpildykite užklausos formą

Gaukite profesionalios komandos patarimus ir geriausiai asmeninius poreikius atitinkantį vaizdo sistemos sprendimą!

Užklausos forma

SUSISIEKTI
Istorija

Istorija

Mūsų įmonės prioritetas visuomet buvo saugumas, todėl pradėjome galvoti, kaip galėtume jį suteikti kuo didesniam ratui žmonių. Taip vieną dieną ir gimė mūsų idėja teikti vaizdo sistemų montavimo, projektavimo, priežiūros paslaugas.

Pamažu subūrėme nedidelę, tačiau profesionalių darbuotojų komandą, kuri darbą atlieka kokybiškai ir greitai. Tikime, kad tik saugūs žmonės gali gyventi ramiai, todėl pagrindinis mūsų tikslas tapo palengvinti žmonių kasdienybę. Šį tikslą nuosekliai įgyvendiname jau 16 metų!

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja vaizdo kamera?

Informacija ruošiama...

Ar turite belaidžių kamerų?

Taip, savo asortimente turime belaidžių kamerų, tačiau rekomenduojame pirkti kamerą su laidu - tai užtikrina didesnį patikimumą.

Kam teikiate vaizdo stebėjimo kamerų montavimo paslaugas?

Informacija ruošiama...

Susisiekite su mumis

Ir mes pasiūlysime individualiai jūsų poreikiams pritaikytą vaizdo sistemos sprendimą.

Parašykite mums

SUSISIEKTI
Apie mus

Apie mus

Esame nedidelė, tačiau profesionali komanda ir teikiame vaizdo sistemų montavimo, projektavimo, modernizavimo, priežiūros bei remonto paslaugas dideliam spektrui klientų. Vaizdo sistemas montuojame parduotuvėse, prekybos ir laisvalaikio centruose, daugiabučiuose, biuruose, gamybinėse patalpose ir daugelyje kitų vietų.

Mūsų paslaugų asortimentas - itin platus. Montuojame patalpų vidaus ir išorės lauko valdomas, analogines, IP, CVI kameras. Įrengiame automobilių numerių atpažinimo sistemas ANPR, vaizdo stebėjimo sistemas daugiabučių namų bendrijoms. Siūlome žmonių srautų skaičiavimo sprendimus.

Užtikriname aukštą darbų kokybę už prieinamą kainą. Kiekvienam klientui galime pasiūlyti individualiai jo poreikius atitinkantį paslaugos variantą. Negana to, kasdien generuojame idėjas, kuriame pažangiausius produktus ir stengiamės neatsilikti nuo naujausių technologinių sprendimų. Platus klientų spektras ir didelis paslaugų asortimentas mums leidžia pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius!