Krepšelis tuščiasLTIPkameros.lt - vaizdo stebėjimo sistemos

Apsaugos sistemų montavimas

 Siūlome ir diegiame įvairių tipų apsaugos sistemas įvairioms erdvėms ir patalpoms (namams, administraciniams pastatams, ligoninėms, mokykloms, gamykloms, pramoniams objektams, stadionams, prekybos ir pramogų centrams bei k.t.) Galite rinktis iš plataus spektro aliarmo-apsaugos daviklių pasirinkimo: judesio, durų atidarymo, stiklo dūžio, reaguojatys į vibraciją, vandens ar dujų nutekėjimą. Papildomai priskiriamos tokios paslaugos kaip prijungimas prie apsaugos tarnybų, skambutis-pranešimas šeimininkui aliarmo-įsilaužimo metu bei kitos naudingos funkcijos.

 

Telefonas:+370-600-28676

Trumpai apie apsaugos sistemas:

Judesio daviklis – reaguoja ir siunčia signalą į apsauginės signalizacijos centralę, jei jutiklio aprėpiamą (kontroliuojamą) zoną pažeidžia/kerta judantis objektas.

Valdymo pultelis – skirtas būsto apsauginės signalizacijos valdymui. Apsauginė signalizacija yra įjungiama ir išjungiama klaviatūroje surenkant tam tikrus, iš skaičių susidedančius kodus.

Apsauginės centralės – tai signalizacijos prietaisas, kuris gauna ir apdoroja iš įvairių tipų jutiklių gaunamus signalus, įjungia ir išjungia signalizuojančius prietaisus, priklausomai nuo gaunamų signalų, formuoja pranešimą apie pavojų ir perduoda jį į apsaugos tarnybos centrinį stebėjimo pultą.

Sirenos – būna vidinės ir/arba išorinės. Butuose dažniausiai įrengiama tik vidinė sirena, namuose/kotedžuose – vidinė ir išorinė sirenos arba tik išorinė sirena. Šio prietaiso paskirtis – įspėti apie būsto perimetro pažeidimą. Sirenos ima skleisti garsinį signalą gavusios pranešimą apie pavojų iš apsauginės signalizacijos centralės ( lango stiklo išdaužimas, durų/langų atvėrimas, gaisras ir kt.).
 

 

Vaizdo stebėjimo sistemos

Paslaugos

Informacija