Krepšelis tuščiasLTIPkameros.lt - vaizdo stebėjimo sistemos

Dahua sprendimai vieni geriausių rinkoje | ipkameros.lt

Net tris metus iš eilės Dahua Technology saugos sprendimai užima antrą vietą a&s Security 50 reitinge!

Hangdžou, Kinija, 2020 m. Lapkričio 17 d. „Dahua Technology“, pasaulyje pirmaujanti į vaizdo stebėjimo sprendimus orientuota įmonė, užėmė antrąją vietą 2020 m. „A & s Security 50“ reitinge ir išlaikė savo poziciją trečią kartą nuo 2018 m..

Žurnalo „Security 50“ reitingas apžvelgia 50 įtakingiausių fizinio saugumo sektoriaus tarptautinių kompanijų pardavimo pajamas. Tai yra objektyvus pramonės reitingas, kuris pasauliniams profesionalams suteikia dabartinės saugumo pramonės "smaigalį". Šiais metais „Dahua Technology“ vėl užėmė antrąją vietą ir pasiekė 26 149 430 652,42 CNY bendrąsias pajamas (3,73 mlrd. USD pagal 2020 m. Kovo 31 d. Valiutų kursą 7,0066; tik orientacinis), ty 10,50% per metus.

Tris kartus iš eilės pasiekus 2-ą vietą „Security 50“ reitinge, aiškiai matomas nuolatinis įmonės atsidavimas naujovėms, kokybei ir paslaugoms, kuriant vertę miesto veiklai, įmonių valdymui ir vartotojams. „Dahua Technology“, kurioje dirba daugiau nei 16 000 darbuotojų ir daugiau nei 50% užsiima moksliniais tyrimais ir plėtra, atsidavė technologinėms naujovėms ir nuolat didino investicijas į mokslinius tyrimus ir plėtrą, daugelį metų skirdama apie 10% metinių pardavimo pajamų į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Todėl „Dahua AI“ algoritmai pasiekė daugiau nei 30 reitingų tarptautiniu mastu nuo 2016 iki 2020 m.

Atsižvelgdama į rinkos poreikius ir atsižvelgdama į technologijų plėtros tendencijas, „Dahua Technology“ praėjusių metų sausį paskelbė apie pagrindinio produkto pristatymą 2020 m. Tai apima pagrindinę pernelyg greitos technologijos pažangą „HDCVI 6.0“, „AI“ („WizSense“ / „WizMind“), taip pat „Full-color“ technologiją, kuri siūlo puikų našumą esant ypač prastam apšvietimui. Be to, reaguodama į Covid-19 pandemiją, „Dahua Technology“ kovo pradžioje taip pat išleido „Dahua“ aukšto tikslumo temperatūros stebėjimo sprendimą. Netrukus jis buvo pritaikytas maždaug 100 pasaulio šalių ir regionų, suteikdamas papildomą vietos bendruomenių apsaugos sluoksnį.

Be to, rugpjūtį „Dahua Technology“ pristatė savo naujovišką ir galingą „trijų viename“ kameros sprendimą, dar vadinamą TiOC. „TiOC“ yra visą parą visą parą veikiantis visų spalvų stebėjimas, aktyvus atgrasymas ir dirbtinis intelektas su „WizSense“ IP kameromis, „HDCVI 6.0“ kameromis ir XVR bei būsimomis „PTZ“ kameromis.

Dahua gaminius mūsų el.parduotuvėje galite pamatyti čia!

Paskelbta 2021-03-06

Vaizdo stebėjimo sistemos

Paslaugos

Informacija