Prekė įdėta į krepšelįPrekė sėkmingai įdėta į krepšelį.

Siųsti užklausą
Jūsų vardas/įmonės pavadinimas:
Jūsų el. paštas*:
Kontaktinis telefonas:
Komentaras*:
* Pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Krepšelis tuščiasLTIPkameros.lt - vaizdo stebėjimo sistemos

8 prievadų, 8 PoE komutatorius Wi-Tek WI-PS310GF-Alien...

Dėl likučio teirautis
Kaina (su PVM): 159.43 €

Siųsti užklausąĮdėti į krepšelį

8 prievadų, 8 PoE komutatorius Wi-Tek WI-PS310GF-Alien

Sąsajos

8GE  POE  ports

2 SFP ports

Tinklas

10Base-T: Pair 2 Category 3(Cat3) and above UTP/STP(≤100m)

100Base -TX: Pair 2 Category 5(Cat5) and above UTP/STP(≤100m)

1000Base-T: Pair 4 Category 5(Cat5e) and above UTP/STP(≤100m)

1000Base-SX:62.5μm/50μm MMF(2m~550m)

1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)

Fan Quantity

Fanless

Energijos suvartojimas

150W (max. with PoE device connected)

Vidinis maitinimas

AC 110~265 50/60HZ

PoE jungtys (RJ45)

Standard: 48V 802.3 af/at and 24V Passive compliant

PoE PIN:4,5+ 7,8-
PoE Ports: Port1- Port8
Power Supply: 150W

Apsikeitimo pajėgumas

20G

Mac Adresų lentelė

8K

Išmatavimai

Product Size:

225mm* 105mm*32mm(L*W*H)

Perdavimo būdas

Store-And-Forward

Pažangios funkcijos

Priority Function
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging

Store and forward

IEEE 802.3x  flow control for

Full-duplex Mode

Backpressure for Half-duplex

Mode 

Sertifikatai

CE, FCC, RoHS

Pakuotėje

Gigabit Switch

Electric Line

Guide Book/Warranty Card

Veikimo aplinka

Working Temperature:

0℃~40℃

Storage temperature :

-40℃~70℃

Working Humidity :

10%~90% RH

non-condensing

Storage Humidity:

5%~90% RH non-condensing

Vaizdo stebėjimo sistemos

Paslaugos

Informacija