Prekė įdėta į krepšelįPrekė sėkmingai įdėta į krepšelį.

Siųsti užklausą
Jūsų vardas/įmonės pavadinimas:
Jūsų el. paštas*:
Kontaktinis telefonas:
Komentaras*:
* Pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Krepšelis tuščiasLTIPkameros.lt - vaizdo stebėjimo sistemos

MC1310SC

Dėl likučio teirautis
Kaina (su PVM): 118.43 €

Siųsti užklausąĮdėti į krepšelį

Media Converter 10/100/1000MTX1310nm

Features:

• In conformity to IEEE 802.3 10 Base-T standard.
• In conformity to IEEE 802.3u 100 Base-TX/FX standard.
• Max. 2M buffer memory built in chip.
• Back pressure flow control for full duplex IEEE802.3 X and half duplex.
• Automatic identification of MDI/MDI-X cross line.
• High-performance1.4Gbps memory bandwidth.
• In conformity to safety code of FCC and 15 CLASS B and CE MARK.

Technical parameters:

• Standard Protocol: IEEE802.3 10 Base-T standard IEEE 802.3u 100Base-TX/FX standard
• Connector:one UTPRJ-45connector,oneSC/STconnector
• Operation mode: full duplex mode or half duplex mode
• Power supply parameter: outside: 5V DC 1A built-in: 110-265V AC 48VDC
• Environmental temperature: 0C-60 C
• Relative humidity: 5%-90%
• TP cable: Cat5 UTP cable
• Transfer fiber: single mode:: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125µm
• Dimensions: External power supply: 26mmx 70mm x 95mm

Vaizdo stebėjimo sistemos

Paslaugos

Informacija