Prekė įdėta į krepšelįPrekė sėkmingai įdėta į krepšelį.

Siųsti užklausą
Jūsų vardas/įmonės pavadinimas:
Jūsų el. paštas*:
Kontaktinis telefonas:
Komentaras*:
* Pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Krepšelis tuščiasLTIPkameros.lt - vaizdo stebėjimo sistemos

SFP1550SC

Turime sandėlyje
Kaina (su PVM): 54.22 €

Siųsti užklausąĮdėti į krepšelį

1.25G WDM SFP Tx1550/RX1310nm 20km

Features:

• Dualdata-rate of1.25Gbps/1.063Gbpsoperation
• 1550nmDFB laserandPIN photodetectorfor20kmtransmission
• Compliantwith SFP MSA andSFF-8472with duplex LCreceptacle
• DigitalDiagnostic Monitoring:
• InternalCalibrationorExternal Calibration
• Compatiblewith SONETOC-24-LR-1
• Compatiblewith RoHS
• +3.3Vsinglepowersupply
• Operatingcase temperature:
• Standard: -40°Cto+85°C
Applications
• GigabitEthernet
• FiberChannel
• SwitchtoSwitchinterface
• Switchedbackplaneapplications
• Router/Serverinterface
• Otheroptical transmissionsystems
Description
• The SFP-BIDI transceivers are high performance, cost effective modules supporting dual data-rate of
1.25Gbps/1.0625Gbpsand 20kmtransmissiondistancewith SMF.
• The transceiver consists of three sections: a DFB laser transmitter, a PIN photodiode integrated with a
trans-impedance preamplifier (TIA) and MCU control unit. All modules satisfy class I laser safety
requirements.
• The transceivers are compatible with SFP Multi-Source Agreement (MSA) and SFF-8472. For furthe

Vaizdo stebėjimo sistemos

Paslaugos

Informacija